حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

برای اعتماد به ما دلیل داریم

برای اعتماد به ما دلیل داریم!!!

با اینکه در دنیای امروز اکثر کارهای دیجیتالی و بدون حضور فیزیکی قابل انجام است، اما هنوز اعتماد جایگاه خودش را حفظ کرده و نمیتوانید  بدون وجود اعتماد دنیای خوبی را پیش‌بینی کنید.

نمی‌خواهیم بحث اعتماد را پیچیده‌اش کنیم  یا شما را وادار به اعتماد به ما کنیم.
خبری از مفاهیم فلسفی و انسان شناسی و زبان شناسی هم نیست… فقط چند کلام حرف حساب می‌خواهیم باهم بزنیم ! شما تا چه حد با فروشگاه ما آشنایی دارید؟ آیا تابحال از محصولات تیتان استفاده کرده‌اید؟ یا از یکی از آشنایان و دوستان‌تان درباره ما شنیده‌اید؟ اگر جواب همه این‌ها منفی است توصیه می‌کنم حداقل یکبار جهت شناخت ما و محصولات ما، محصولی را بخرید تا بتوانید در دفعات بعدی به ما اعتماد کنید و ما بتوانیم خدمات بیشتری را به شما عرضه کنیم.

راستی می‌دانید اینماد چیست؟ آیا می‌دانستید فروشگاه تیتان دارای اینماد است؟

در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت‌های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. خوشبختانه فروشگاه تیتان یکی از دارندگان مجوز از این مرکز می‌باشد تا کاربران اینترنتی بتوانند با خیالی آسوده مشتری محصولات ما شوند.

علاوه بر موارد فوق فروشگاه تیتان خدماتی همچون ارسال رایگان محصولات در کمترین زمان ممکن، تخفیفات عالی برای مشتریان پرخرید و همچنین ارائه بهترین کیفیت با ارزان‌ترین قیمت‌ها را دارد که هر چه بیشتر به شما کمک کند تا بهترین مدیریت را در زمان و هزینه داشته باشید.

منتظرتان هستیم… همین حالا titan.ir

 

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X